Wyroby ze szkła

Od ponad 20 lat tworzymy wyjątkowe zabudowy i ściany szklane, kabiny prysznicowe, balustrady czy bezpieczne lustra. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, nasz zakład szklarski jest w stanie wyprodukować w zasadzie wszystkie rodzaje szyb, a następnie profesjonalnie je obrobić i zamontować.

W naszym zakładzie możemy stworzyć różne rodzaje szyb, np.:

  • Bezpieczne, laminowane – cechuje się tym, że nie rozsypuje się w drobne kawałki po stłuczeniu. Jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno przezierne jak i matowe rodzaje. Ponadto, możemy wstawić dowolną grafikę między tafle.
  • Lakobel – ten rodzaj charakteryzuje się estetycznym, płaskim wyglądem. Możemy go wyprodukować w pełnej palecie barw lub nałożyć na niego niepowtarzalną grafikę, podkreślającą estetykę Twojego domu lub biura.
  • Zbrojone – czyli szyba z wtopioną metalową siatką, które zapewnia bezpieczeństwo oraz świetnie sprawdzi się w industrialnych, minimalistycznych pomieszczeniach, dodając im charakteru.
  • Zespolone – to najczęściej 2 lub więcej tafli złożonych ze sobą, z zostawioną komorą między nimi. Produkujemy modele zwykłe, jak i termoizolacyjne, które pomogą zaoszczędzić na ogrzewaniu.
  • Lustra bezpieczne – ten rodzaj luster jest podklejony specjalną folią, która zmniejsza szansę na rozcięcie w przypadku rozbicia. Doskonale sprawdzą się w szkołach czy przedszkolach, oraz w miejscach użyteczności publicznej czy w firmie.


Ponadto, produkujemy również lustra na wymiar, a większość oferowanych szyb (jak lakobel czy laminowane) możemy zahartować, dodając im wytrzymałości i odporności na uszkodzenia.

Nasze usługi szklarskie prowadzimy głównie na terenie Warszawy i okolic.

Profesjonalny szklarz to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami – stworzymy i zamontujemy każdy Twój projekt.