Obróbka szkła

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obróbki szkła, która nie tylko jest kluczowym etapem podczas montażu konstrukcji, ale również jest niezbędna podczas produkcji między innymi luster czy ozdób szklanych. To właśnie od obróbki szkła w głównej mierze zależy końcowy wygląd wyrobów i dekoracji.

Podstawowymi czynnościami w tym zakresie są cięcie tafli i wiercenie otworów. Wbrew pozorom, czynności te nie są takie proste i do ich profesjonalnego wykonania potrzeba doświadczenia i specjalistycznego sprzętu. Brak ostrożności podczas cięcia lub wiercenia może skutkować uszkodzeniem materiału.

W naszej ofercie znajdują się również usługi szlifowania, fazowania, hartowania czy matowania elementów szklanych. Szlifowanie i fazowanie to czynności, które zapewniają wyjątkowo estetyczny wygląd tafli. Dzięki nim nierówności oraz ostre krawędzie zostają usunięte, co sprawia również, że elementy stają się bardziej bezpieczne.

Atrakcyjny wygląd szyb i luster zapewniają również laminaty oraz matowanie szkła. Dzięki takiej obróbce tworzyć można różnorodne, efektowne i stylowe ozdoby oraz dekoracje, a także projekty reklamowe.