Montaż konstrukcji szklanych

Witryny wystawowe, szklane podłogi lub schody, elewacje oraz drzwi ze szkła, duże zbiorniki, akwaria oraz kabiny prysznicowe – nasza firma wykonuje montaż konstrukcji szklanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Tworzymy nie tylko standardowe instalacje, ale także projekty indywidualne przygotowane przez naszych klientów, niezależnie od tego, czy ich zamówienie opiera się na kolorowej tafli ozdobnej, laminowanej dekoracyjnej czy szybie z firmowym logo.

W obszarze konstrukcji ze szkła ważne są jednak nie tylko odpowiadające wymaganiom klienta kwestie estetyczne, ale również aspekty bezpieczeństwa. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu i możliwości korzystania z zaawansowanego specjalistycznego sprzętu gwarantujemy, że stawiane przez nas instalacje spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Zabudowy, drzwi, schody i elewacje, które oferujemy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia, bierzemy także pod uwagę, by obiekt był zabezpieczony przed włamaniami.

Swoje usługi i doświadczenie oferujemy na każdym etapie montażu konstrukcji szklanych: od opracowania, analizy i zatwierdzenia projektu, przez obróbkę wybranej przez klienta tafli, po dostawę i zamontowanie całości.