Kabiny szklane na wymiar

Podczas wyboru kabiny prysznicowej szczególną uwagę zwracamy na jej funkcjonalność. Powinna zapewniać wygodę, a także spełniać wymogi stawiane przez wnętrze, jakim jest łazienka. Ale pamiętajmy, że równie istotne jest to, jak całość będzie się prezentować. W tym celu warto zdecydować się na szkło, które nie tylko wygląda elegancko, ale pozostaje powierzchnią łatwą w czyszczeniu.

To klasyczne rozwiązanie wybierane przez tych, którzy cenią kunszt, z jakim wykonywane są szklane kabiny na wymiar. Materiał tego typu sprawdzi się w łazienkach, w których królować ma lekkość, elegancja, ale także minimalizm oraz oczywiście wysoka funkcjonalność.

Podczas wyboru kabiny ze szkła wykonywanej na wymiar zyskujesz mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Możesz zdecydować się na zamontowanie oryginalnych płytek łazienkowych, zrezygnować z brodzika na rzecz imponujących rozmiarów wnętrza prysznicowego, wreszcie wybrać taki kształt, który odpowiada Tobie i tylko Tobie. Wszystko to wykonany dla Ciebie – zgodnie z Twoim pomysłem oraz wymiarami łazienki.