Dodatki do luster

Współczesne czasy nie lubią ograniczeń. Proste lustra, które są jedynie taflą szkła umożliwiającego po prostu przeglądanie się powoli odchodzą do przeszłości. Wielu dzisiejszych producentów oferuje różnego rodzaju dodatki do luster, które gwarantują wyjątkową wygodę podczas wykonywania zabiegów i czynności pielęgnacyjnych.

Funkcjonalność i nowoczesność

Zegar LED, szklana półka, przełącznik dotykowy, regulator jasności czy czujnik ruchu to tylko prostsze z funkcjonalnych dodatków, które obecnie stosowane są w lustrach łazienkowych czy hotelowych. Codzienny makijaż, stylizacja fryzury czy precyzyjne golenie zarostu będzie jeszcze łatwiejsze wtedy, gdy lustro będzie wyposażone w taflę powiększającą oraz matę grzewczą. Są to jedne z praktyczniejszych dodatków do luster, dodatkowo w żaden sposób nie naruszają ogólnej estetyki przedmiotu.

Innym ciekawym akcesorium w znaczny sposób umilającym spędzany w łazience czas jest moduł bluetooth, który w prosty sposób można połączyć ze smartfonem. Zestaw wyposażony jest w głośniki stereo, które znajdują się pod osłoną lustra – dzięki temu podczas kąpieli lub golenia zawsze można cieszyć się ulubioną muzyką.